Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Átverés volt ez a szemüveg...

Átverés volt ez a szemüveg garancia?

Figyelt kérdés
Vettem 43 ezer forintért egy szemüveget az ofotértban. Azt mondták hogyha fizetek plusz 4500 forintot, akkor két éven belül vehetek ugyanilyen szemüveget (kizárólag a mostani dioptriával, meg a mostani keretemmel egyenértékű keretet, de a lencse és a dioptria marad mindenképp) negyed áron, és a régi szemüveget elvileg vissza kell adni, de ők nem kérik vissza. Júliusban vettem egyébként. Amikor pedig már kifizettem a szemüveget akkor már úgy volt, hogyha 2 éven belül visszaviszem a szemüveget akkor negyed áron kaphatok ugyanilyet, de ha nincs meg a szemüveg akkor féláron. Most akkor mi az igazság? Egyébként minden papíromat megtartottam.
2015. nov. 21. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
nem átverés, csak nem érted miről szól, ez egy biztosítás arra az esetre, ha elveszik vagy eltörik a szemüveged
2015. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kb húsz éve az ofotértnél vásárolok, még sosem vertek át. nagyon meg vagyok elégedve velük.
2015. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!