Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szememben úszkáló fekete...

A szememben úszkáló fekete vagy barnás színű folt kizáró ok lehet a jogosítványszerzéshez?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 18:23
 1/9 anonim válasza:
Ezeket Üvegtesti homálynak hívják, és majdnem mindenkinél előfordul. Két testvéremmel is mindig erről beszélgettünk kiskorunkban, hogy ilyeneket látunk, azóta már mindkettőjüknek jogosítványa van. Biztos, hogy nem akadályoz majd téged se jogsi szerzésnél ez a természetes jelenség.
2015. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Idővel elmúlt nektek?
2015. dec. 14. 18:56
 3/9 anonim válasza:
Nem, de mint mondtam ez egy természetes dolog, ne törődj vele. Ha nem figyelsz rá nem fogod látni, legalább is nekem így van. De ha jobban érdekel akkor szerintem érdemes utána olvasni. Annak idején nekem is nagyon megnyugtató volt olvasni, hogy mi is ez.
2015. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nemes Zoltán ***** válasza:
Ahogy öregszel csak rosszabb lesz de ne aggódj ha vezetsz többnyire nem zavar be, csak ha figyelsz rá
2015. dec. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az orvos nem látja ezeket a kis foltokat csak te. Ha téged nem zavar a látásban (ha eltudod olvasni a látásvizsgáló táblán a piros vonal feletti betűket) akkor "ALKALMAS" vagy vezetésre .
2015. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 roly112 válasza:
0%
Szerintem megtudod szerezni a jogosítványt de a biztonság kedvéért írd már le a kocsid típusát és rendszámot mivel fogsz vezetni, hogy ha szembe jössz messze eltűnjek onnan a p.csába :D
2015. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem a villanyoszlopnak rántod az autód
2015. dec. 29. 11:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom neked már sokkal komolyabb gondok vannak a fejedben és ezt az első hozzászólásoddal maximálisan bebizonyítottad hogy egy cseppnyi jóérzés sincs benned.
2016. jan. 9. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
12:03 ejnye
2023. júl. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!