Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemproblémára használhatok...

Szemproblémára használhatok Bioptron lámpát?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy betegségem szemtünettel jár, azt hiszem ezt Basedow- szindrómának hívják. Elég nehezen javul, szeretném megpróbálni rá a Bioptron lámpát. Van valakinek tanácsa, hogy hogyan lámpázzam, illetve milyen színnel érdemes megpróbálnom? Fontos lenne.. előre is köszönöm, ha válaszol valaki!
2007. nov. 9. 10:39
 1/2 anonim válasza:
100%
kedves Kérdező, jómagam is ezzel a problémával élek. de ez egy állapot. szóval, sárga fénnyel használd 4-4 percig. minél közelebb. mindenképp csukott szemmel. javaslatom az, hogy vegyél hozzá oxy-spray-t. én evian spray-t használok. lényeg, h ne hagyd kiszáradni a szemed környékét. jó még a célra az aloe first is. kíváncsi vagyok, h haladsz a terápiával. :) írj! üdv, Bridge
2007. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én pár napja voltam termékbemutatón s azt mondják ha nyitott szemmel belenézel nem lessz semmilyen gond én is használom a szememre is.Ja és a nö aki tartotta az elöadást monta h.egyik ismerösének 4dioptriát javult(persze huzamosabb idő után)ugyhogy én bátran ajánlom :):)
2009. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!