Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek működhet ez a...

Szerintetek működhet ez a cucc? A hozzászólásokat olvasva működhet de nem tudom higgyek e még a tündér meséknek. OptiMaskPro látás javításos cucc ez -1,25 öst kellene hogy csiszoljon mert engem még ez is zavar. A link ahol láttam ezt a valamit.

Figyelt kérdés
www.eyesightblogguide.info/hu_eye_massager_fd1/index.php?cid=MTQwMDQ0OTI0MyMxMDAwMDAyOTc2IzEwMDE1MjI1OSNIVU5HQVJZI0J1ZGFwZXN0IyMjIyMjIw==

2015. dec. 16. 17:26
 1/9 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi lennék.
2015. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nézzük a tényeket:

- A weboldal újonnan került fel, kb. 50 napja, nem az OptiMaskPro cég üzemelteti, hanem panamai cég.

- Eddig csak a forgalmazó weboldalán vannak vélemények a termékről, mindengyik pozitív. Furcsa módon a véleményezők kivétel nélkül képeket is töltöttek fel magukról a vélemény bejegyzéséhez, és ha meg szeretnéd tekinteni a véleményező adatlapját, az nem lehetséges! Één is írtam véleményt, kép nem jelent meg, és furcsa módon legalult jelent meg a véleményem, nem pedig legfelül, az időrendi sorrendnek megfelelően. Egyébként ékezeteket nem is tudsz használni, ezért úgy tűnik, hogy a képpel hozzászóló felhasználók nem léteznek.

- A Kata nevű szerzőhöz tartozó linkre kattintva sem tudsz eljutni a cikk szerzőjéhez!

- Gál Aranka és Vass Emília szó szerint ugyanazt a hozzászólást írta, 4 mondaton keresztül. Hát nem érdekes??

- A weboldal jobb oldalán bármelyik téma linkjére kattintasz (kozmetológia, fogászat, stb.), mind a termékhez vezet. Tehát a témákhoz tartozó bejegyzések nem léteznek...

- Kovács_Petra felhasználó azt írja, hogy nemcsak az USA-ban, hanem Németországban is közismert és széles körben alkalmazott. Rákerestem a neten, semmilyen németországi vélemény vagy bejegyzést nem látok (a közismert termékről)!

- Sehol máshol nincs vélemény az interneten a termékről, holott voltak erre irányuló kérdések ( [link]

- Fodor Edina felhasználó azt írja, hogy tavaly talált rá. Tavaly még a cég weboldala sem létezett, tehát tavaly sehol nem találhatott rá.

- Az amerikai cég eredeti weboldalán elsősorban szemfáradtság ellen reklámozzák a terméket, ott nincs SEMMILYEN utalás arra, hogy bárkinek a szemét bármennyi dioptriával javította volna. ( [link] A fórum oldalon is csak egy bejegyzés van a szem alatti táskákkal kapcsolatban.

- Az OptiMaskPro LLC cég NEM LÉTEZIK! Ezt leellenőrizhetitek például a kaliforniai elektronkus cégjegyzék keresőben az LLC (Kft) opciót választva ( [link] Én kipróbáltam, egy másik céget megtalált a kereső, az OptiMaskPro céget nem. Nem véletlen, hogy telefonszám sincs megadva egyik weboldalon sem..

-Hatásosságát semmilyen klinikai vagy tudományos kutatási tényekkel nem támasztották alá.

- Ha bárki megveszi a terméket, akkor egy vélhetően nemlétező cég termékét veszi meg, amelyről még nincs hiteles véleménye senkinek. :) Ha tévedknék, jelezzétek bátran, köszönöm!

2015. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kriszta7 ***** válasza:

Ne vegye meg senki!!!!!


Ma kaptam meg, de már nagyon megbántam, hogy megrendeltem.

A mágnesek potyognak ki belőle, a szilikon lábak pedig nem az akupresszúrás pontokra esnek, nagyon kellemetlen a használata. Van amelyik láb nem is éri el a bőrt.

Visszaküldeni nem lehet, mert Los Angelesi cím van megadva

2016. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andráska Veronika válasza:
Ugyan ebbe a hibaba estem. A csomagon van egy szentendrei cim- complexpress logisztika kft. Nevvel ellatva. Ez vajon segithet a visszakuldesben?
2016. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andráska Veronika válasza:
Vagyis bocsanat. Szentendrei ut es 1033 az iranyitoszam. Mas cim nekem nincs a csomagolason!
2016. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Most beszéltem a logisztikai céggel. Azt ígérték, ha elküldöm nekik az e-mailt, amire a forgalmazó nem válaszolt, továbbítják neki.Ők is e-mailen kommunikálnak velük. Ami furcsa volt, a termék hallatán a hölgy a telefonnál azonnal tudta melyik "cég"-ről van szó.Lehet nem én vagyok az egyedüli reklamáló.
2016. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jessypearl válasza:
Sajnos én is megvettem, előre kellett volna informálódni. A termék szinte használhatatlan, hacsak nincs valakinek óriási feje. A maszk merev, csak az orrnyeregre fekszik fel, de ott nagyon nyom, nagyon kellemetlen. Kétoldalt el sem éri az arcot. Nemcsak nálam, az összes felpróbálónál (felnőttek). Ráadásul a weboldalon elfelejtik közölni, hogy nagyfokú rövidlátásnál csak külön orvosi javaslatra használható. Ennyit a szemjavításról. A garanciáról és visszavételi lehetőségről pedig annyit, hogy elvileg külföldi (amerikai) -előző hozzászólás szerint nem létező?- céghez kellene visszaküldeni. A visszaküldés többe kerülne, mint maga a termék, ezt persze elfelejtik reklámozni a megvételkor. Persze, feladóként magyar cég szerepel, és nyilván van magyar raktár, kapcsolat, velük kell megpróbálni intézni valamit (amíg lehet). Tudja valaki, hogy a jog szerint a feladónak vagy a számlázónak kell visszajuttatni a net-en rendelt terméket (erre 8/15 nap van)?
2016. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én felhívtam a szentendrei céget, nem tudnak mit csinálni, ők csak a szállítást végzik belföldön, árut nem vesznek vissza. Írjunk közvetlenül a feltüntetett email címre. Írtam arra, bejelentettem az elállási szándékomat. Egyszer teljesen érthetetlen választ írtak, (elnézést kértek, hogy nem volt a csomagban magyar leírás), a másodikra azt írták, hogy visszatérnek, ennek két hete, és azóta is térnek vissza. Most írok egy újabbat, hogy minden fórumon terjeszteni fogom, hogy nehogy vegyen valaki ilyen csodaszerkentyűt, mert azon túl, hogy nem ér semmit, a cég teljesen megbízhatatlan, aljasan átveri a vevőt, és még a kereskedelem legelemibb szabályait sem tartja be, és a későbbiekben egyszerűen elérhetetlen.
2016. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hello, én is megrendeltem, de németországban. 14 nap alatt. Ingyen kiküldik 14 napod van, hogy kiegyenlítsd a számlát. Függetlenül attól, hogy javítja-e a látást vagy sem. Szerintem a szemfáradtságomat elmulasztotta. Mégis reklamáltam, mert az enyémnél is az a probléma, hogy a tappancsok nem érik el az szem alatti területeket. Ennek pedig az az oka, hogy az ornyereg kitartja nagyon a szemüveget (valószínűleg orrtalan egyéneken lett kikísérletezve a szemüveg...). Írtam a gondomról a Los Angelesi címre, hogy van-e más kialakítású szemüveg. Másnap kaptasm a választ: ha nem megfelelő a termék kérjük küldje vissza erre a német címre és a rendelését/tartozását töröljük. Teljesen korrekten. Még elnézést is kértek, hogy a visszapostázási díjat sajnos nekem kell állnom. Tehát a cégnek nincsen több kialakítású terméke, érdekes, hogy más cégek más kialakítással más néven forgalmazzák ugyanezt a terméket: https://www.youtube.com/watch?v=bLi0ZJxw0GI
2016. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!