Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bal oldali szemhéj megereszked...

Bal oldali szemhéj megereszkedése változó módon, lehet-e valahogyan kezelni/edzeni az izmokat?

Figyelt kérdés
Jelenleg 24 vagyok, és véletlenül figyeltem fel rá mostanság a tükörben, hogy a bal szemem kisebb (szűkebb), a jobb oldai pedig nagyobbnak (normális alakúnak) tűnik. Kicsit utána néztem, és lehet az élet során szerzett, de genetikai (veleszületett) is a probléma, azt hiszem nálam az utóbbi lesz. A látásomat nem zavarja, de azért időnként van hogy eléggé feltűnő módon megereszkedik, máskor viszont nem annyira, szinte egészen jól néz ki. Az lenne a kérdésem, hogy van-e valami mód rá, hogy valamit ha csinálok vele, akkor visszanyerheti a megfelelő formáján? Mert mint mondottam változó, tehát feltételezem akkor nem véglegesen bénultak az idegek.

2015. dec. 18. 21:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!