Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy hónapja kaptam meg az új...

Egy hónapja kaptam meg az új szemüvegem, de még mindig vannak panaszaim. (? )

Figyelt kérdés
a mostani szemüvegem egy dioptriával erősebb az előzőnél, nagyít. a távolba és a közelre nézésem sokat javult, de még mindig szokott a fejem fájni, orrgyöknél leginkább. még most is előfordul, hogy annyira elfáradok, hogy elkezdek homályosan látni, sok esetben már ilyenkor duplán látok. annyira idegesít,hogy nem tudok kényelmesen olvasni, vagy bármilyen közeli dolgot csinálni anélkül, hogy meg kéne szakitani a műveletet. mostanában rászoktam arra, ha sokáig olvasok, akkor egy erősebb szemüveget veszek fel, vagy becsukom a rosszabb szemem. ilyenkor jobban is tudok koncetrálni. mi lehet a probléma? meg lehet ebből gyógyulni? mit lehet egyáltalán vele csinálni? mert már ott tartok hogy jobb lenne ha szemem se lenne, legalább nem fájna a fejem annyit...(mellesleg az orvos azt mondta, hogy ettől majd jó lesz teljesen, ja...persze.)

2015. dec. 22. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz és mondd el neki a panaszaid. Minden esetre az erősebb szemüveggel olvasás nem használ. Lehet más probléma is, pl vérnyomás, vagy sokat vagy monitor előtt, nem optimális fényviszonyok.
2015. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!