Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a legjobb és legolcsóbb lézeres szemműtét központ?

Figyelt kérdés
Az olcsóságot kb. 150ezerre értem, vagy alacsonyabb árra. Nem tudom ennyiért hol csinálják, és az elég megbízható-e?! Én úgy tudom Pesten sokkal megbízhatóbbak ezek a központok. A legközelebb Debrecen van, de arról már hallottam rosszakat..

2015. dec. 30. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Debrecenbe csinálták egy éve már, Lasik et és nagyon jó lett, meg vagyok elégedve velük maximálisan. Ja és kb 2 éve nem emeltek árat, enyém 160.000ft/szem volt. Lasik műtét azért jobb, mert nincs semmi fájdalom, csak kis kellemetlen érzés. Akinek nem lehet megcsinálni valami oknál fogva annak a Prk lehetséges az viszont elmondások alapján eléggé kellemetlen és aki nem nagyon bírja a fájdalmat annak az alvás csak gyógyszerrel lehetséges.

Korszerű gépek vannak és az ottani orvos is folyamatosan képezi magát. Nemrégiben is vásároltak egy vadiúj gépet, ami európában a második, és ez szerintem nagy szó.

Az én műtétem óta 5 családtag és barát csináltatta nálluk a szemét. Ők sem bánták meg, nem azt mondom hogy drága vagy olcsó, de ilyen tapasztalatok után mondom hogy megbízható.

Egy hölgyel együtt vártam az egyik kontroll vizsgálatnál és ő mesélte hogy az ő szemét pesten az egyik klinikán rontották el. Itt Debrecenben pedig próbálták helyre hozni. Másrészt Pesten elég drága, utánna néztem rendesen annak idején ott 5-6 kinikánál. Nem bántam meg hogy Hassan Ziad-hoz mentem.

[link]

Esetleg kérdésed van még írj nyugodtan.

2016. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végül sikerült utana olvasom.

DE ETTŐL MÉG NYUGODTAN ÍRJÁTOK TAPASZTALATOKAT!

Kedves válaszolóm, neked köszönöm, hogy megosztottad velem a történeted! Nagyon jo hallani arról is, hogy a Lasik beválik egyes embereknek.

Én a két legjobb fajta kezelés közül fogok valasztani, utolag rajottem lehet nem az olcsobbikat. Én nem fogom hagyni hogy kézzel csinálják a műtétet.. Sok helyen a Lasik már nincs is, mert nem elég biztonságos.

A kérdésem, hogy milyen gépet vásároltak?

Mennyire steril az a kórház?

Mennyire vannak a segítségedre(pl.elmondanak-e minden fontos infót,adnak-e ott napszemüveget, jo szemcseppeket irnak-e fel)?

2016. jan. 4. 00:51
 3/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Két hónapja műttettem meg a szemem az Orbident klinika Kartács utca központjában, Debrecenben. Ez egy óriási különálló épület volt, csak szemészeti vizsgálatokra és műtétre kifejlesztve. Patyolat tisztaság, mindenhova kísértek az asszisztensek, a vizsgálatok során inkább éreztem mgam luxus hotelben mintsem kórházban. Bár én nem értek a gépekhez de külsőre mind csúcstechnológiásnak tűnt és gyorsan meg is volt sok vizsgálat. Közben a doktor úr végig magyarázta, hogy mivel mit vizsgál és hány ezer adatot tud kapni a szemről ezekkel a gépekkel. Maximálisan megelégedtem a vizsgálattal ezért nem volt kérdés, hogy ezt a klinikát válasszam a műtét elvégzésére. Az én szemem alkalmas volt a lasikre, ezért a kényelem miatt én ezt is választottam. Teljes mértékben biztonságban éreztem magam, a műtőbe külön ruhába lehetett csak bemenni, de azis teljesen luxus volt, bőr műtőasztal, márvány padló...Én inkább választok olyan műtétet amit egy 30 éves tapasztalattal rendelkező szakember végez a saját kezeivel, mintsem hogy kb. egy "robot" műtsön és ne érjen orvos a szememhez.

2019. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na és pont a lényeget hagytam ki, az eredménnyel teljesen meg vagyok elégedve, hihetetlen élmény, hogy szemüveg nélkül tökéletesen látok! A műtét után kaptam egy kötést és szemcseppeket, mindent alaposan elmagyarázott a doktor úr és az asszisztensek is, hogy mire kell figyelnem műtét után. Kaptam egy tájékoztató prospektust is otthonra, amiben szintén le vannak írva a szükséges óvintézkedések ha esetleg elfelejteném. Szóval nekem csillagos ötös, csak ajánlni tudom az Orbidentet!
2019. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!