Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Októberben elmentem szemvizsgá...

Októberben elmentem szemvizsgálatra és megállapították, hogy a jobb szememre tompa látó vagyok. Az állítólagos szemorvos +1-es szemüveget rendelt. Ma másodszor vittem vissza. Van rá lehetőség, hogy vissza kapjam a pénzem?

Figyelt kérdés
Rögtön ki is fizettem a szemüveg teljes árát.Két hetetvártem mire elkészült. Elhoztam. És itthon észre vettem, hogy a keret szára el van nyílva. vissza vittem újabb másfél hetet vártam. Ma anyukámmal mentem egy másik optikába. És ott mondtam a látszerésznek hogy most készült a szemüvegem és homályosan látok vele. Mire megnézte és azt mondta, hogy a pupillatávolságot nem jól állították be. egyik lencsében feljebb volt a másikban meg lejjebb. mire visszavittem oda, ahol készült és mondtam nekik is homályosan látok vele. Bemérték, válltig állították, hogy jó. Modortalanul beszéltek velem. mire közöltem, hogy megnézettem egy másik látszerésszel és ő azt mondta, hogy nem jól van beállítva. Erre újra megnézték a szemem, mire a jobbra kiderült, hogy +0, 75-ös kell. Azt mondta, aki megvizsgált, hogy nem muszáj hordani, és hogy nem tudom eldönteni, hogy melyik lencsével látok jobban vagy rosszabbul. most ott fogták a szemüveget, hogy kicseélik bennt a lencsét. Ha nem lesz jó, akkor van rá lehetőség, hogy visszakapjam a pénzem? Mert akkor elmennék egy igazi szemorvoshoz és vele csináltatnám meg. Mert kiderült az is, hogy ez a "hölgy", aki megnézte a szemem nem is orvos és nem is látszerész. köszönöm a segítséget!
2007. nov. 9. 18:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!