Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha párkapcsolatban vagy, de ha jönne egy jobb lehetőség akkor lépnétek ha az a jobb összejönne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Na, ezt most fogalmazzuk át, mert fura.


Ha párkapcsolatban vagyok, akkor szeretem a párom, ergo nem érdekelnek a jobb lehetőségek:P

2011. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennél jobb úgy sincs, mint ami most van, szóval nem.

20L

2011. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én épp ebben a szituban vagyok, és lépek, mert az előző szar.
2011. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Móókuci ***** válasza:
100%
Járt "út" helyett biztos nem választanám a járatlant...
2011. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Walk With Me ***** válasza:
100%

Akkor megyek bele párkapcsolatba, ha úgy érzem, hogy az illetővel boldogok lehetünk. Tehát ha az ember nem sieti el, és normálisan választ párt, akkor ilyen helyzetbe nem hiszem, hogy kerülhet.


Szerintem komolytalan egy párkapcsolatot otthagyni úgy, hogy egy másikba ugrasz. Egyik nap még X-szet csókolnád, másik nap meg már Y-t? :S

2011. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem működne a kapcsolatom simán!

26L

2011. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Van egy kapcsolatod de nem megy olyan zökkenőmentesen ,de nem is a legroszabb.De nem tudod hogy egy másik nem -e lenne jobb?
2011. szept. 14. 18:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel járok az azért van mert jónak találom őt. A sok közös élmény, az együtt töltött idő és a bensőséges kapcsolat következtében pedig még jobbá válik a szememben, jobbá bármelyik ismeretlen lánynál. Nem fogom lecserélni azt akit szeretek mint valami megunt játékot. Ergo ha te lépnél a mostani párodtól akkor valami eleve nincs rendben a kapcsolatotokban.
2011. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam vele de hajt a kiváncsiság hogy más milyen lehet vagy kiprobálnám de félek hogy akár ott ragadnák vagy nem tudom mit váltana ki nálam?
2011. szept. 14. 18:38
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy kérdező! Vagy kell a párod, vagy nem! Nem szép dolog így játszani. Legalábbis, nekem általában vagy kell valaki, vagy NEM!

Ha meg nem tudod hogy a másik jobb-e, akkor miért írtad hogy jobb?

Járatlan járttal ne cserélj fel, mert nagy pofáraesés lehet belőle.

Döntsd el magadban, hogy vele akarod leélni az életedet? Ha nem akkor léphetsz.

2011. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!