Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg problémámmal mit...

Szemüveg problémámmal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Van 2 szemüvegem. Az egyik már 5 éves, a másik csak fél.


A régi adatai: J:-0,5 B: -2

Az új pedig: J:-0,5 +0,5-ös cilinder B:-2,25


A gond az, hogy a régi már gyenge, de az újat nagyjából már megszoktam, de néha még most is erősnek érzem. Ha közelre nézek vele van, hogy elhomályosodik előttem a kép. Ha leveszem hosszabb idő után, akkor szintén homályosan látok.

Olvasáshoz, vezetéshez, gépezéshez kellene(munkahelyemen is sokat ülök előtte) elsősorban, egyébként elvagyok nélküle is.


Visionben csináltattam az újat, de most hirtelen nem tudom, hogy tudnak-e esetleg lencsét cserélni, csak arra emlékszem, hogy 2 hét volt a hozzászokási idő és ha addig nem jó, akkor cserélnek díjmentesen.

Azt se nagyon tudom eldönteni, hogy melyikből vegyenek vissza. A jobb szememmel szinte semmi gond nincs, de úgy érzem azért kell a cilinder. A ballal meg alig látok 1 szemmel.


2016. jan. 3. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

használd csak az újat, meg fogod szokni, vagy válts kontaktlencsére!


csak a cilinder miatt érzed úgy, hogy erős

2016. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De fél éve használom szinte folyamatosan és nem bírja a szemem. Van, hogy belefájdul.
2016. jan. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!