Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elegem van már ebből a roncs...

Elegem van már ebből a roncs testemből, lehetséges lenne ebből egy egészséges testet csinálni?

Figyelt kérdés

Azonkívül hogy bűnronda vagyok (és ez nem csak az én véleményem, jópáran megmondták már és ahányszor emberek közé megyek, látom az emberek arcán ezt a véleményt), nem érzem egészségesnek se a testemet. Gyenge vagyok fizikailag és mentálisan is, szívritmuszavarom van ami nincs kezelve mert nincs lehetőségem orvoshoz elmenni, hasamban rendszeresen vannak kellemetlen érzések, nem fájdalom, valami más. Reggelente néha fel is van puffadva a belem. Annyi édességet eszek hogy már cukor folyik az ereimben vér helyett, de legalábbis a vércukrom tuti hogy magas lehet, bár nem mostanában volt megmérve.


Ebből a gyenge, semmirevaló testből lehetséges lenne egy ép és egészséges testet csinálni? Milyen tanácsokat tudtok nekem adni mit tegyek a testemmel?


2015. dec. 12. 11:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Néha kellemetlen, de szavakkal leírhatatlan érzések vannak belül, nem ismerem a forrását se, nem tudom ennek lelki okai lehetnek-e
2015. dec. 12. 11:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Táplálkozz normálisan, ne egyél annyi cukrot, hacsak nem akarsz még cukorbeteg is lenni. Kezdj el sportolni, először csak óvatosan, próbálj ki többféle mozgásformát, hogy kitapasztald, melyik a megfelelő neked. A szívritmuszavart nézesd meg, háziorvos ad beutalót.
2015. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként, tapasztalatból mondom, szinte mindenféle panaszt, fájdalmat lehet pszichésen produkálni.
2015. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Edzés, erősen tiszta sóval sózott ételek fogyasztása.

Feljavul a vérkeringés, eltűnnek a szem alatti karikák, eltávolítja a lepedéket a nyelvről, kiirtja a candidát a bélflórából.

2015. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kép rólad?
2015. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!