Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Asszimetrikus nagyon a jobb...

Asszimetrikus nagyon a jobb szemem! Mitől lehet? Valamivel lehet korrigálni?

Figyelt kérdés

17F

Voltam már pár orvosnál emiatt de mind hülyének nézett hogy ők nem látnak ilyet pedig nagyon asszimetrikus amit messziről észre lehet venni.

Már több mint egy éve ilyen.

A jobb szemem szemgödör környékén van az a mongolredő vagy minek mondják ami bőr az orr és a szem között van. Az teljesen más mint a bal oldali mert egy idő után ellazul és nagyon durván karikás lesz a jobb szemem. Hihetetlenül irritál. Reggel mikor kelek akkor még olyan mintha normális lenne de pár órával később egyre karikásabb lesz.

Mondogatják hogy a kevés alvás miatt van,vagy a gépezés miatt...de könyörgöm akkor miért csak a jobb?!

Mostani orvos mondta hogy vitaminhiány is okozhatja talán,de ez biztos hülyeség mivel miért csak a jobb oldal akkor?!

Meg mondtak olyat is hogy most fejlődök és csontosodik az arcom meg változik...de ezekszerint egyre selejtebb irányba fejlődök.

Pedig helyes gyerek lennék ha nem lenne ez és lenne akkor önbizalmam is. De nincs. Emiatt utálok mindig emberek közé menni.



2016. jan. 7. 20:19
 1/2 A kérdező kommentje:

Nemtudom hogy ezt jó kategóriába írtam e...

Látott már háziorvos,2 szemész,2 fül orr gégész,voltam emiatt kórházba is és ott is megnéztek.

Voltam CTn is de elvileg semmi ehhez kapcsolódó problémát nem találtak.

Neurológus még nem látott és mondták hogy hátha tud segíteni. Ha az se akkor kozmetikushoz arcmasszásra meg ilyeneket próbálok ki. De én így képtelen vagyok elfogadni magam mer ez a változás egyik napról a másikra ment,elaludtam este és így keltem reggel,akkor szinte szívinfarktust kaptam hogy mi lehet a bajom mer kapásbol észrevettem pedig csak épphogy elsétáltam a tükör előtt.

2016. jan. 7. 20:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Javaslom következőnek a kozmetikust, bár lehet, hogy a végén neked kell kikísérletezned a tökéletes sminket.
2016. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!