Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A FEMTO HD látásjavító technol...

A FEMTO HD látásjavító technológiáról mi a véleményetek? Tényleg képes 100% fölé emelni a látást? Hol csináltattátok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 09:35
 1/5 anonim válasza:
Nekem 100% fölött volt még olyan 10 évesen de sokat gépeztem(számítógép)ezért leromlott de nem sokat :)
2016. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy 100% fölött.

A 100% az az érték, ami fölött már nem lehet semmi, mert az az elméleti maximum. Ha valaki 100% fölötti értékeket próbál megadni, azzal már vigyázni kell, mert az már valamit hamiskodni próbál.


A 100% mindig a túlléphetetlen maximálisat, a teljeset, hiánytalant jelenti. Pl 100% fölött látni csak egy távcsővel lehetne, ahol a szabad szemmel a távolba vesző apró részletek is kivehetőkké válnak. De egy teljes és hibátlan látást, ami 100%-os azt lehetetlen túl lépni, mert akkor már az lenne a 100%

A 100% a töretlen egészet, a teljeset jelenti.

2016. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Késve de reagálok. Jó nagy marhaságot írt a felettem lévő, ha kicsit utánaolvasna, a vizus tábláknál van pl 1.00 1.25 1.60 is. A 100 az elsőt jelenti a normál, egészséges átlagos látást. Ahogy van IQ 100 felett így, úgy látás is van átlag feletti.
2017. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 100% az átlag feletti maximális, amit már nem lehet túlhaladni. Ha mégis sikerül, akkor azt kell 100%-nak nevezni és a korábbi csak 99.999% lehet max.
2017. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM! Az IQ 100 is átlag, de van átlag feletti fogd már fel. Ne akarj már jobban érteni hozzá mint a szemészorvosok és optometristák...
2017. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!