Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtétel van...

Lézeres szemműtétel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Egy patika magazinban olvastam a Sasszem lézeres szemműtétről... A kérdésem az lenne, hogy van-e közületek olyan, akinek volt hasonló műtéte?

Rövid látó vagyok és elég rossz a szemem...

Szóval, aki műtette már így a szemeit az leírná a tapasztalatait? Tényleg hatásos?



2016. febr. 5. 13:59
 1/5 Trafó1 ***** válasza:
100%

A klinika megvizsgál és megmondja , hogy mire számíthatsz, valakit nem érdemes műteni, de egy ismerősömnek többé nem kelet szemüveg és gyorsan megvolt.

Érdemes belevágni.

2016. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én nem a Sasszemnél műtettem, de nem bántam meg egyeltalán. Minden rendben volt. Alkalmassági vizsgálat után 3 héttel volt a műtétem, és ez már egy éve. 23 év után letettem a szemüveget.
2016. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem jövőhéten műtik. Ez már rutin eljárásnak számít, a kockázat minimális! Ennyi pénzért persze, hogy hatásos.

Nekem mindkét szemem - 2.5-es. 100%-os látást ígérnek.

Ha teheted és szánsz rá pénzt, akkor mindenképp a drágábbik eljárást válaszd. A klinikán ahol én csináltatom Örök garanciát kaptam rá. Ami azért elég jó!

2016. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 én1+ válasza:
3 honapja volt a "műtétem" mom park budai szemészeti központ ban OptiLASIK kezelés volt . kb.:30 percet töltöttem a klinikán a műtét napján. másnap már én vezettem fel a kontrollra ,pár napig fura volt de élesen láttam . nem éreztem semmit a műtét alatt sem utánna 30/f
2016. márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!