Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 3,5-ös kontaktlencse mennyibe...

3,5-ös kontaktlencse mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az arnak nincs köze a dioptriahoz. A márka és a típus számít - milyen időközönként kell cserélni.
2016. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a dioptriától függ, hanem attól, hogy milyen márka (minőség, légáteresztő képesség, nedvességtartalom), illetve hogy milyen hosszú ideig hordhatót kérsz (napi, havi, háromhavi). Ahol én veszem a lencsét, ott 10 dioptria fölött valamivel drágábbak, de összességében nem a dioptria dönt. Ha van elképzelésed márkáról és a többi szempontról, akkor tudok válaszolni.


Én Johnson&Johnson napi lencsét hordok (5.50-es dioptria amúgy), egy pár 500 forint.

2016. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 milyen lencséd van?? én is Johnson & Johnson napi lencsét hordok (Acuvue Moist), de csak 380 forint egy pár 5600 forint a 30 darabos doboz.


havi lencsémből IWear / Biofinity meg kb 2220-2300 forint egy pár

2016. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3- Acuvue Oasys HydraLux. Extra magas nedvességtartalmú kell, mert hisztis a szemem. Az ár gondolom optikától is függ, vagy hogy a neten veszed-e, én egyszer belefutottam selejtes lencsébe a neten (az egész doboz selejt volt), inkább rendelem. Nem hordom minden nap, csak vagy minden második vagy harmadik nap, így azon a 120 forinton nem fogok problémázni :)
2016. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!