Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha olyan biztonságokat és...

Ha olyan biztonságokat és biztosak a lézeres szemműtétek, akkor miért van mégis rengeteg szemüveges gazdag ember, híresség, politikus stb? Lehet hogy mégsem olyan jó megoldás?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért mert nem mindenki alkalmas a lézeres szemműtétre a szemüvegesek közül sem,és csak rosszabb lenne az eredmény..
2010. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan jók a ferrárik, akkor mért nincs mindenkinek az? Mert az embereknek MÁS-MÁS igényeik vannak. Remélem érthető a hasonlat.
2010. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak szuper szemüvegkeretek, amelyek közzül válogathatunk, azért is.
2010. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én most készülök rá. Előtte orvosi vizsgálat kell. Szemészet, labor, tüdőröntgen, belgyógyászat. Ha magánorvosnál csináltatod, akkor nem takarja be a 100000.- ft, /szem árat.
2010. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is műttethettem volna a szemem, de én szeretem a kontaktlencséimet hordani.

Az ismerősöm meg fél a műtétektől. A híres emberek is ugyanolyan emberek, félhetnek is vagy bármi. Na meg tudod olyan is van aki szereti a szemüvegét.

2010. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert még nem műtötték meg őket, vagy félnek tőle. Anastaciát is évekig csak dioptriás napszemüvegben lehetett látni évekig, szinte a jelképévé vált, aztán csak megműtette ő is.
2010. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemüveges emberek okosabbnak látszanak, ezért hordanak sokan szemüveget még akkor is, ha megműttethetné. Amúgy teljesen felesleges megműttetni, ha nem lát vele annyira rosszul. Én sem műttetném meg ha gazdag lennék. Inkább vennék kontaklencsét.
2010. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én még a menő szemüveg kereteken és a nem alkalmasságon kívül egyre még gondoltam. A karakteres arcoknak nagyon jól áll a szemüveg. Ezért a hírességek valószínű, e miatt is dönthettek a szemüveg mellett.
2015. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak az egyikféle látást lehet műteni, vagy távolra, vagy közelre, most nem tudom.
2018. szept. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, nem olyan olcsó egy ilyen műtét.

Nekem meg nincs bajom azzal hogy szemüveges vagyok, és lehet kicsit félnék is egy ilyen műtéttől, attól függetlenül, mennyire biztonságos.

2020. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!