Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik supermarketben vagy...

Melyik supermarketben vagy drogériában tudok negatív dioptriás szemüveget venni? Javitják a szemüvegemet, várhatóan 1 hónapig és elég kényelmetlen folyton kontaktlencsében lenni, annélkül meg méginkább. Gondoltam erre az időre beruházok egy ilyenbe.

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy mi a francot javítanak 1 hónapig? új szemüveg Fullosan kezelt lencsével is még egy hét sincs...
2016. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért mert szárat cseréltetek. Nem változott a dioptria, azért nem fogok 20 ezerért vadiúj szemüveget csináltatni mikor 2 ezerért kicserélik a szárát ami letörött..

és kb félévente járok szemészhez ugyhogy nem kell okoskodni, hogy megnézik a szemed állapotát.

A kérdésre kellene válaszolni, nem osztani az észt.

2016. márc. 6. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondtam, nyugodtan, ha hülye vagy :D 1 hónapba akkor sem kerül semmi az alatt legyártok neked én is egy szemüveget, te egy kontárhoz jársz. Vegyél nyugodtan, hátha fájni fog a fejed, vagy valami komolyabb is kialakul a bóvli lencsétől, majd akkor mond, hogy okoskodtam :)
2016. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a penny marketben, tescoban, rossmann, dm stb. minél szarabb helyre menj, csak hogy tudd miről beszéltem :P
2016. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez még minidg nem válasz a kérdésre, de köszi a jó tanácsot! Igaz senki nem kérdezte, de biztos megfogadom főleg főleg stílusban adod magad elő :)
2016. márc. 6. 14:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem sajnálom ilyenre a pénzt, az egészségemre. De akkor is feleslegesnek érzem, hogy 2hét- 1hónapra, amből már 1 hét el is telt, csináltassak magamnak újat 10szer annyi pénzért, mikor csak kontaktlencsét használok és csak este lefekvés előttre kell szemüveg, hogy mégis csak lássak valamit.


De ha el is tér a véleményed, azért nem hiszem, hogy igy kellene megnyilvánulni.

2016. márc. 6. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!