Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -25os szemuveget erdemes...

-25os szemuveget erdemes kivaltani? Bov lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy rengeteget faj a fejem. A vernyomasom rendben van sok vizet iszom rendesen eszem alszom. Arra gondoltam hogy a szememmel lesz valami ezert elmentem vizsgalatra. Ha nem fejfajassal kelek akkor este kezd el fajni ha a sotetben a kezembe veszem a telefont bemegyek egy boltba.. A munkahelyemen nagyon eros neon feny van gondolom ez se tul egezseges.ha olvasok egy ido utan rosszabbul latok osszefolynak a betuk, tudok olvasni de zavaro. Allitolag a szemem jo. Csak -0.25 ost irtak fel olvasas melle. Olvastam hogy ez annyira gyenge hogy tobbet arthat mint hasznal.. Adjatok tanacsot legyszi.

22/L


2016. márc. 24. 17:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
0,25*
2016. márc. 24. 17:38
 2/13 anonim ***** válasza:

§-ás szem nem létezik, a 0,25 teljesen normális, egészséges látás. Én 0,75-ig nem is kezdtem szemüveget hordani, de most is csak akkor hordom ha nagyon kell, állandóra soha.

Valami más miatt fáj a fejed, de tuti nem a szemed miatt.

2016. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, nullást akartam írni.
2016. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik -0.25 a másik -0.75 és csak akkor hordom ha tényleg kell távolra látni mert amúgy meg nagyon hozzászokik a szemem és utána semmit nem látok. Nekem a telón laptopon le van véve a fényerő mindig annyira amennyire csak lehet a fényviszonyoktól függően. A neon fény tényleg gáz, de azzal nem tudsz mit csinálni. Amúgy menj ezzel orvoshoz mert az se kizárt hogy valami más van a háttérben pl agydaganat.
2016. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszolat.



Hat azer az agydaganatnak nem csak a fejfajas a tunete. Sot sokszor nem is a fejfajas a tunete

2016. márc. 24. 18:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez inkább enyhébb fokú migrén, de azért érdemes kivizsgáltatni ha tényleg ilyen gyakori.
2016. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]

Csak a fejem faj. Nincs hanyingerem nem hanyok nem latok homalyosan tudok rendesen beszelni.Csak a fejem faj,semmi mas.

2016. márc. 24. 18:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vissza a hazirovosomhoz
2016. márc. 24. 18:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből agydaganatra gondolni, persze, nagyrészt ezt fogja kihozni a Google ha rákeresel a fejfájásra, mert mindenki ettől fél, ezzel lehet cikket eladni. Az agydaganat egyébként nem ennyire egyértelmű mindig, attól függően, hogy hol van, és milyen, lehet sokféle tünete, de lehet tünetmentes is.

Ugyanakkor a fejfájásnak is lehet ezer meg egy oka, és ezek közül az agydaganat viszonylag ritka, csak migrénnel nehezebb olvasókat csábítani.

Mindenképp menj el orvoshoz, és ne nyugodj bele a dologba, amíg meg nem találják az okát.

2016. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
En teljesen nyugodt vagyok :D egy percig sem gondoltam agydaganatra. Csak felvilagositottam az egyik kommentelot.
2016. márc. 24. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!