Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az Ofotertben vagy a Vision...

Az Ofotertben vagy a Vision Expressben eri meg szemuveget csinaltatni?

Figyelt kérdés
Mar 10 eve szemuveges vagyok es eddig mindig az Ofotertben vasaroltam szemuveget.Most ismet elhataroztam magam egy uj szemuveg megcsinaltatasara.Meg vagyok az Ofoterttel elegedve,de most a Vision Expressben eleg kihagyhatatlan akciok vannak.Ha lehet tudnatok tapasztalatokat mondani a Visionrol?Milyen a szemuvegek minosege?Es milyen arak vannak?Az Ofotertben kompletten a keretem es a lencsem 40.000-50.000ft volt.

2016. márc. 13. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, egy kézben van a két cég (és egyikben sincs szerintem igazán nagy választék a keretekből, de ez ízlés kérdése). A Vision Expressben csináltattam tavaly, 50.000 lett volna eredetileg, kedvezménnyel lett 30.
2016. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a cég, ugyanaz a választék. Mindegy.
2016. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!