Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől könnyezik a szemem már...

Mitől könnyezik a szemem már a harmadik napja?

Figyelt kérdés
Mindkét szemem könnyezik, arra gondoltam, hogy valami allergia, de mivel meg sose voltam allergiás semmire csak próbáltam gondolkodni hogy vajon mi lehet, melyik növény, viszont ma is reggel ota könnyezik pedig meg nem voltam sehol, nincs itt semmi növény, nem fúj a szel es mégis könnyezik. Borzalmas, kérlek segitsetek!!

2016. ápr. 2. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdődik az allergia szezon. Attól, hogy még nem volt, sajnos bármikor lehet később. Az sem kizáró ok, hogy nincs a közelben növény (amit nehezen hiszek) és nem kell a szélnek sem veszett mód fújnia, a pollen így is eljut akárhova gyakorlatilag.
2016. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok allergén van most a levegőben, elég ha kinyitod az ablakot, és ha eddig nem voltál allergiás, az nem jelenti azt. hogy már nem is lehetsz, de más oka is lehet, pl szemszárazságnál is könnyezhet a szem, bármily hihetetlen is. Próbáld ki a műkönnyet, ha erre elmúlik, akkor az volt. Mindenesetre hétfőn menj el orvoshoz, hogy kiderüljön mi okozza és milyen kezelés kell rá.
2016. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem viszket? nekem akkor könnyezett, amikor árpám lett, és sajnos vakartam, mint a bolond
2016. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a lakosság nagy része allergiás a házi porra. Segíthet, ha jól kitakarítasz és szellőztetsz egyet.
2016. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami új WC-be akasztható illatosító, vagy tisztítószer is lehet a ludas ebben. Akár hajlakktól is könnyezhet.
2016. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!