Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az ofotérben ingyenes a...

Az ofotérben ingyenes a szemvizsgálat nem?

Figyelt kérdés
Ma voltam ott, hogy kontaklencsét csináltassak, de ott azt mondták hogy 5000Ft a vizsgálat. Nem úgy van hogy ha veszek még akkor szemüveget vagy kontaklencsét akkor nem kell a vizsgálatért fizetni?

2016. ápr. 9. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen így van, ahogy írod. Ingyenes, ha megrendeled a terméket. Fura, hogy épp az ofotértnál történt ez, egyébként a kedvenc boltom.
2016. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem akkor amint vissza tudok menni ráfogok erre kérdezni.
2016. ápr. 9. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:

És vettél?

Gondolom, a vásárlásnál az árból levonják. Ha meg nem veszel náluk semmit, akkor 5000 volt.

2016. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!

Én 3 éve csináltattam a szemüvegemet. Megvizsgálták a szememet, és ez alapján megrendelték a szemüveget. Nagyon jó volt. A vizsgálatért nem kellett fizetnem. Jó él év múlva visszamentem, és rendeltem egy másikat is, monitorhoz. ehhez újravizsgáltak, és azt is megcsinálták. Ez is nagyon jó lett.

Ezért csodálkozom, hogy most meg pénzért csinálják? Fura lenne...

2016. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszamentem és ötezret kértek a vizsgálatértbígy inkább elmentem egy másik üzletbe, ahol igyen megcsinálták.
2016. ápr. 12. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!