Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezhet, hogy még 23 évesen...

Létezhet, hogy még 23 évesen is romlik a szemem?

Figyelt kérdés
távolra nem látok, másfél éve kellett növelni 5,5 ről 6,5 re a dioptriát, azelőtt 6 évig volt az 5,5-ös, de úgy érzem ha még emelni nem is biztos kell, hogy nem látok már olyan kristálytisztán mint akkor... főleg a bal szemem rossz. kontaktlencsét is hordok egyébként. És sokat kell ülnöm monitor előtt. Most hogy jön a napos idő a D vitamin nem javíthat annyit rajta? mint amikor 2014 ben megvettem ezt a 6,5 ös szemüveget?

2016. ápr. 23. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtam neked...
2016. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mínuszos, vagy plusszos a szemüveged?
2016. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző,

kíváncsi vagyok, hogy ha megtudod, hogy mínuszos a szeme, milyen tanácsot fogsz adni, mivel még ezt sem tudtad megállapítani a kérdésből.

2016. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az üzenetre mindjárt válaszolok.

én nem tudom, hogy + v. - ,távolra nem látok, más szóval messzire, bár már évek óta olyan rossz, hogy már közelre sem látok szemüveg nélkül.

A válaszaitokat köszönöm szépen

2016. ápr. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!