Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Este sírva aludtam el és...

Este sírva aludtam el és rászáradt a szememre a könny kicsit de nem nagyon, de reggel eléggé viszkettett, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Miután sirok mindig letörlöm a szememről de most annyira ámos voltam hogy elaludtam és reggel nagyon viszketett és a vakarástol piros lett és még mindig érzékeny meg picit fáj ha hozzányúlok. Ez elfog mulni igaz?

#sírás #könny #szemre rászáradt könny
2016. máj. 3. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Nem igazán lehet belőle baj, a szemedből van, teljesen természetes. Lehet csak a sírástól és dörzsöléstől érzékeny. Az viszont okozhat bajt, ha valami smink, krém vagy lemosó ottmaradt a bőrön és az találkozott a könnyeddel.
2016. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah értem köszönöm, sminket ugyse használokugyhogy azzal nem leaz gond, köszi a választ:)
2016. máj. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!