Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sokat gépeztem és nagyon fáj...

Sokat gépeztem és nagyon fáj a szemem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A bal szemem szemhélya fáj,amikor pislogok. Már bekentem szemkenőccsel is. Holnap kb. 2 és fél órát leszek a szabadban,akkor elmúlik?

2016. máj. 8. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy vizes zsepivel kicsit hűsítsd, borogasd.Hunyd le a szemed,és aludj egy órácskát ha teheted :) miután felkelsz bizti jobb lesz!
2016. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de szerintem már ma éjjel is. Legközelebb figyelj rá, hogy ne nézd túl közelről a monitort, és félóránként tornáztasd meg a szemed! Ezalatt csak annyit értek, hogy távolabbra nézel a szemeddel, messzire fókuszálsz.
2016. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi,amúgy már tegnap délután óta fáj..Laptopon vagyok, 1 órát elvoltam úgy,hogy feküdtem háton, és a hasamon volt a Noti, úgy gépeztem.. Amúgymeg rendes gépen sose fájdul meg, egyhuzamban 7 órát, sötétben..
2016. máj. 8. 18:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Végül kiderült,hogy szem árpám van..
2016. máj. 9. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az elég kellemetlen :/ de a szemkenőcs, vagy kamillázás hamar elmulasztja!
2016. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mint a szél. Tudja a halál.
2016. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
?
2016. máj. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!