Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért könnyezik a szemem?...

Miért könnyezik a szemem? Újabban amint kimegyek az utcára, elkezd könnyezni. De mintha sírnék, annyira. :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, időnként velem is előfordul hasonló. Általában nálam az erős szél az oka. De az is előfordul, hogy fáradt vagyok. Szerintem amúgy a fáradtság. Ha nem vagy elég kipihent, és ráadásul még egy kis szél is fúj, akkor könnyen bekönnyezhet.

Ha meg rendesen kialszod magad, és úgy is bekönnyezik, akkor szerintem menj el szemészhez.

2010. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, nem gondoltam, hogy a kialvatlanságtól, de igazad lehet! csak sajnos akkor ez még jó sokáig így marad :S
2010. ápr. 9. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszket és vörös is?

Itt a pollenszezon kezdete. Üdv az allergiások közt.

2010. ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem viszket, és nem is vörös. Úgyhogy allergia, árpa, kötőhártyagyulladás, és egyéb szembetegség kizárva...
2010. ápr. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!