Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Piros szem viszkető érzés,...

Piros szem viszkető érzés, allergia vagy valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

reggel arra keltem, hogy nagyon piros csak az egyik ! A bal oldali szemgolyóm , ami viszket is . Nem tudom mi lehet a probléma , az egyik ismerősöm azt mondta , hogy árpa , de nem láttam a szememnél semmilyen dudort vagy akármit és nem is fáj csak viszket. Menjek orvoshoz vagy mi legyen ?

köszönöm a segitséget !

16/f



#viszketés #piro szem
2016. máj. 20. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre, nekem is csak az egyik szemem volt piros és szemcseppet kaptam rá, valami fertőzés volt és kötőhártyagyulladás lett.
2016. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a problema , hogy ma mar nem tudok elmenni mivel nem rendel a szemeszet ahova en el tudnek menni , legkrsobb hetfon tudnek elmenni , addig mit javasoltok ?
2016. máj. 20. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van otthon kozmetikai vattád, olyan kis korong, akkor vizezd be hideg vízzel és tedd a csukott szemedre pár percre, nekem ez is csökkenti a gyulladást.

Szemcseppet csak receptre kapsz, ami ilyesmire való, mást nem csepegtetnék bele, mert még jobban begyulladhat.

Ha nem javul, akkor ügyeletes szemészetre is elmehetsz, ott is felírnak szemcseppet.

2016. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat ! megpróbálkozom a borogatással
2016. máj. 20. 19:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Aki olvasná ezt az üzenetet , elmentem háziorvoshoz kiderült hogy kötőhártyagyulladás szemcseppet kaptam rá !
2016. máj. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!