Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet így napszemüveget hordani?

Lehet így napszemüveget hordani?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy az megoldható úgy, hogy a napszemüveget ráveszem a rendes szemüvegemre? Viszonylag nem nagy a keret, így szerintem beférne alá. Mielőtt írnátok a fényre sötétedő lencsét, nekem az nagyon nem szimpatikus, mert az állandóan besötétedik. A dioptriás napszemüveg meg drága.

2016. máj. 21. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az úgy nagyon gáz, és kényelmetlen is lehet.
2016. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél kontaklencsét és arra tudsz felvenni napszemüveget.
2016. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy kényelmetlen lenne, meg hát gáz is, ha nem fedi be teljesen a lencsét, vagy nem úgy illeszkedik. Van egy ismerősöm ő is így csinálja neki viszont szinte észrevehetetlwn
2016. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Háát. Oké a keret befér alá, és az orrodon meg a füleden hova teszed a két szemüveget?
2016. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gáz.

én még azt is utálom,hogy moziban a 3D-set is rá kell venni a simára.

2016. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazából már megoldottam a dolgot, találtam olyan napszemüveget amivel ez megvalósítható. A

Szerintem nem olyan rossz ez most már kezdem megszokni is. Mindenkinek csak ajánlani tudom

2016. máj. 31. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!