Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét után milyen...

Lézeres szemműtét után milyen napszemüveget kell hordani?

Figyelt kérdés
Eddig szinte soha nem viseltem napszemüveget, de októberben megműtik a szemem, így vásárolnom kell egyet. Milyet ajánlotok?
2011. aug. 10. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenképp jó minőségűt vegyél, ne sajnáld rá a pénzt.

de szerintem kérdezd meg az orvostól, vagy az optikákban is dolgozik szemorvos, ott is tudnak segíteni.

én mindenképp valami optikában venném

2011. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó minőségűt. Mindenképpen uv szűrős legyen! Barátnőm egy Retro szemüveget vett. Igaz, nem volt olcsó, mert 20 ezer volt, de szerintem itt nem nagyon éri meg gagyit venni.
2011. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak 100%-ban kiszűrje az UV sugarakat. A pupilla a sötétben kitágul, így még több UV-t tud "beszívni". Érdemes optikában venni, és egy másik helyen beméretni.
2011. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, a szemorvostól rákérdezek, milyet ajánl. Kb. 20 ezret szánok én is rá, mert lehet, hogy innentől kezdve eleve érzékenyebb lesz a szemem a fényre. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 10. 09:29
 5/5 anonim válasza:
Az én szemüvegem csak 99.9 százalékban szűri meg.Szerintetek az a 0,1 százalék sokat számít?Főleg ősszel mikor kicsi az uv
2013. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!