Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hova tűnhetett a kontaktlencsé...

Hova tűnhetett a kontaktlencsém? Kieshetett a szememből, vagy mi lett vele?

Figyelt kérdés
Éjszaka buliból jöttem haza, és már olyan fáradt voltam, hogy egyszerűen nem volt erőm semmihez, így bent hagytam a kontaktlencsémet. Amikor viszont felkeltem, az egyik szememben még bent volt a lencse, a másikban viszont már nem. Felforgattam a lakást, megnéztem az ágyamat, de sehol sem találtam. Felemeltem az alsó és felső szemhéjamat is, köröztem a szememmel, de sehol nem volt. Mi történhetett?

2016. jún. 5. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy jól megdörgölöd. Nekem is benn maradt egyszer, ettől kipottyant.
2016. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos azt már próbáltam, de semmi eredménye nem lett, nem lett meg a lencse.
2016. jún. 5. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Alvás közben biztos nem esett ki, max reggel, de megtalálni egy lencsét nem épp egyszerű. Nézted már a ruháidon is? Nekem egyszer fél óra keresés után lett meg, a hajamban volt... pedig fésülködtem is, nem értem hogy maradt benne.
2016. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha a szivárványhártyán maradt az látod, ha nem, de a szemedben maradt azt meg érzed, mert kellemetlen. Ne dörgöld szerintem, mert egyszer én is azt csináltam, és sikerült fellőnöm a szemgolyóm tetjére, nagyon kellemetlen érzés volt és alig tudtam kiszedni. Valahol kieshetett és nem vetted észre szerintem.
2016. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!