Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen esély van rá, hogy...

Milyen esély van rá, hogy elvégzik ilyen kórtörténet mellett a szürkehályog műtétet?

Figyelt kérdés
Adott egy idős néni 81 éves, akinek szürkehályog van mindkét szemén. Az egyikre már egyáltalán nem lát. Volt évekkel ezelőtt egy lábon kihordott hátsó kamrai szívinkfartusa. Jelenleg is gyógyszereket szed, mivel a szíve nem működik már teljes kapacitással. Van esélye így sikeres szürkehályog eltávolításra?
2016. jún. 18. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?Igy laikusan ugy gondolom,hogy mivel ezt a szemmütetet csak lokalis anesztezival mütik es eleg gyorsan kesz kb. 15 perc,gondolom jo eselye lehet.En voltam ilyen müteten es nehany nagyon idös neni is bent feküdt,gondolom ök se voltak mar teljesen egeszsegesek.
2016. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell beszélni a műtétet végző szemésszel. Bár ahogy elnézem te inkább nem is akarod, meg aztán akár 10 éve is lehetett volna.
2016. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsö valaszolo vagyok.nekem nehany vizsgalatot kellett megcsinalni,tüdö,labor ,szivorvos,es ö engedelyezte a mütetet.Ha valakinek van is valami betegsege es jol van kezelve ,engedelyezik,na de nem vagyok orvos,ugyis elötte el kell mennie egy szemorvoshoz ö majd megmondja mit lehet tenni.
2016. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!