Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen megoldás létezik...

Milyen megoldás létezik szürkehályogra - műtét nélkül?

Figyelt kérdés

Édesanyám nevében érdeklődöm akin kórházban már 3 ízben is megkisérelték a szürkehályog műtétet. Sajnos az utolsó pillanatban mindig meghiusult a műtét. Magas vérnyomás és más összetettebb problémák miatt. Nagyon sok gyógyszert szed, és idegrendszeri eredetű gyógyszeres kezelés alatt is áll.


Azt szeretném megtudni - esetleg van valaki aki valamilyen alternatív megoldást tud? ..más hosszútávú gyógyszeres kezelés..?



2016. febr. 19. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos csak a műtéti megoldás létezik.

Másik kórház, aneszteziológus esetleg.

2016. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem létezik más. Az elhomályosodott lencsét ki kell venni. Megváltozott az állaga, a szerkezete.
2016. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szürkehályog az a "cataract" magyarul; ugye?


Nem tudom, hogy vannak-e különböző fázisai, vagy hogy lehet-e egy szint, ami után már csak műtét segíthet.


De évekkel ezelőtt volt egy ismerősöm, aki már ki volt írva műtétre, Torontóban, de egy alternatív gyógyszertárban kapható szemcseppet még utoljára kipróbált, amiről egy Alternative nevű amerikai egészségügyi havi újságban írtak. Valami orosz csepp volt. A műtétet lemondta, mert kitisztult a látása kb egy hét alatt -a kúra 2 hét lett volna-.

A bioboltot Big Carrot-nak hívják, külön Dispensary-je van, ahol az ilyen szereket, meg különleges vitaminokat árulják. Persze biztos drága...


És azt sem tudom, hogy gyógyszerekkel együtt használható lehet-e. Az ürge, akitől hallottam, nem szedett semmit, de erős dohányos volt.

És azt se tudom, hogy még lehet-e kapni, elég sok dolgot az Usából lehet csak beszerezni.

De a nevét megkérdezem a big carrotnál.


Értesz angolul?

2016. febr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Big Carrot válaszára lehet hogy várhatunk...


Utánkerestem, az orvos neve Dr.Mark Babizhayev, és a yahoon a nevet beírva a Dr. Babizhayev Warning címszó alatt ír a cseppekről, angolul. A csepp neve N-AC eyedrops, a cikk végén írja, hogy on-line megrendelhető.


A cikk elején van moszkvai és amerikai cím is. A warning arra van, hogy nem tesztelték hosszútávú használatra.


Ahonnan vetten, az a Dr.David Williams alternatives newsletter, aminek van angol nyelvű ingyenes newsletter-je is. Amire föl lehet íratkozni, akár angolgyakorlásnak. De vannak érdekes ötletek is, az ürge a világot járja, különböző kúrákat keresve mindenféle betegségre. Különben texasi.

2016. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg csak ennyit tudok, amennyit itt följebb írtam.


Ott meg lehet rendelni.


Szerintem biztos vannak Mo-on valamelyik egyetemi klinikán is, akik foglalkoznak vele. Lehet, hogy csak tudományos munka, kutatás és nem kezelés szinten, de biztos, hogy ismeri valaki. Már elég régi dolog.

2016. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!