Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az optometrista vagy a szemész...

Az optometrista vagy a szemész szakorvos állapítja meg megbízhatóbban a pontos dioptriákat?

Figyelt kérdés
szemész, szakorvos, optometrista, megbízhatóség, szem, dioptria, szemüveg, megállapítás, felírás, doktor, pontosság

2016. júl. 17. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig csak optometrista tudott jó szemüveget csinálni, szemész mindig gyengébbet írt (és nem cilindereset ráadásul... ég és föld volt amikor kiderült hogy az kell és olyat kaptam) és pl azzal amit szemész írt az alkalmasságin nem mentem át annyira gyenge volt, ergo kidobott pénz volt.

A szemész inkább a szembetegségekre megy rá, nincs annyi idő hogy nézegesse a lencséket mert tb-s rendelésen sok a beteg. Az optikában meg van 20-30perc volt a vizsgálat. Szemészet 10perc se...

2016. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!