Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fájhat a szememtol a fejem?

Fájhat a szememtol a fejem?

Figyelt kérdés
Multeven rengeteget fajt a fejem, es nem lattam jol. Elmentem szemorvoshoz aki azt mondta hogy picit rossz a szemem, de erre még nem kell szemüveg. Adott szemcseppet ami kicsit javított a látásomon, viszont még mindig nem volt az igazi. A fejem nem fájt olyan gyakran utána. Viszont kb 1,5 hónapja újra gyakoribbak lettek a fejfájások, és már szörnyen zavar. Általában a halántékomnál a tarkomnál és a szememnél nyilall bele. Szerintetek a szemem miatt van? Romlott volna?

2016. júl. 21. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy romlott azóta. A szemproblémák, okoznak fejfájást. Bár lehet arc/homloküreg gyulladás is, amitől a szem és a fej is fájhat.
2016. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szemed miatt lenne fejfájásod az nem jelentkezik tarkónál, de a szemnél sem. Nem telik sok időbe, menj el nézesd meg a szemed még egyszer, aztán a háziorvosnál érdeklődj a lehetőségeidről. Egy labor után neurológushoz fog küldeni.
2016. júl. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni a fejfájás okát.
2016. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy legutóljára a szemorovos azt mondta hogy túl magas a nyomás a szemembe (+ugye túl száraz is).
2016. júl. 22. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem ártana szemészetre visszamenned, mert a túl magas szemnyomás nagy baj.
2016. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rejtett távollátóknak gyakran fáj a feje. Valójában pluszos a szemük, távolra azért látnak jól, mert az agyuk kikompenzálja és ettől fájhat egy idő után.
2016. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm minenkinek. A szemorvosom szabadságon van, ezért írtam ki a kérdést, de amikor visszajött elmegyek. :)
2016. júl. 23. 16:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Na végre elmentem, és szükségem van szemüvegre
2016. aug. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!