Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nyitott szemmel alszok, mi...

~Blue kérdése:

Nyitott szemmel alszok, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Nyitott szemmel alszok. Egyik nap volt egy fura álmom, olyan volt mintha az egyik oldalon álmodnák, a másik meg a valóság. A jobb szemem, ami a "valóság" volt fel volt nyitva. Az álmomban mintha vak lettem volna a jobb szememre, nem láttam tisztán az álmot. Ez akkor fordul elő mikor álmodok, legalább is azt hiszem. Már elég rég óta alszok nyitott szemmel, elmentünk vele az szemorvoshoz írt fel nekünk egy krémet amit s szemhéjba kell tenni. Nem segített a krém, lefekvés előtt mindig tettem a szemembe. Csakhogy egyik nap amikor bele tettem, szörnyen elkezdte csípni a szemem.. Szemhéj tapaszokat és próbálgattunk, de azok sem sikerültek, mivel nem voltak elég erősek és reggel már úgy ébredtem amikor felnyitottam a szememet, hogy a tapasz jött le vele együtt.. Normális ez? 13/L

#alvás #szem #álom #nyitott szemmel alvás
2016. júl. 25. 10:27
 1/3 anonim válasza:
Ömmm.. nem hiszem o.O
2016. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így egy nagy kamu!

Ha nem csukódik le a szemhéj, az idegrendszeri probléma, és azon nem segít semmilyen krém. Utoljára ilyen egy kedves ismerősömmel történt akinek sejtmirigy rákja volt, ami az idegrendszerére is ráment, és az utolsó időkben már nem csukódott le a szeme magától, a kezével kellett lehúznia szemhéjait. Az álmok az agyban játszódnak le mikor alszol, nem a szemeddel látod őket, ezért semmi köze ahhoz, hogy beborítja -e a szemgolyódat az a bőrdarab. A krém meg egyszer nem csíp, másszor meg igen? A szemhéj tapasz meg nem vált be, mert lejön ha felébredsz? hát ezt sem értem.

2016. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gyakoririchie válasza:
Megszállt az Antikrisztus
2016. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!