Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tavaly a suliban volt orvosi...

Tavaly a suliban volt orvosi vizsgálat. az orvos szemmel "megállíptotta " hogy lábboltozat sülyedésem van. A napokban elkezdett fájni a bokám és a talpam, okozhatja a lábboltozat sülyedés?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
igen okozhatja..nekem is hasonló problémám van és nem 10cmes magassarkú, de magasított kb 5cmes talpú cipőt hordj, ha eddig laposat hordtál..ha meg magasat hordtál, akkor feltétlen és sürgősen laposra válts..am más egyebet nem nagyon tudsz vele csinálni
2010. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél ortopédiára már azóta?
2010. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gyuribacsika ***** válasza:
Lúdtalpbetét?
2010. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én egy jó évet hordtam a lúdtalpbetétet, és semmit nem használt, csak még jobban fájt tőle a lábam
2010. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy egy ortopedus, vagy egy talpmasszirozohoz fordulj ezzel a kerdeseddel, mivel erre igy nem fogsz valaszt kapni.

Lehet a kivalto ok a sullyedes, de lehet barmilyen mas szervi betegseg tunete is.

2010. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

fiú vagyok nem hordok magas sarkút :)

azért nem mentem eddig mert nem fájt..

köszi a válaszokat:)

2010. dec. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!