Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mozog a kontaktlencse a...

Mozog a kontaktlencse a szememben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most először használok lencsét és az egyik szememen tökéletes, viszont a másikon mozog. Ha a szememet mozgatom akkor érzem ahogy elcsúszik a másik irányba. Kivettem, újra visszatettem de ugyanaz a probléma. Mit tudnék ezzel csinálni?

2016. aug. 1. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jó? Szerintem menj vissza oda, ahol vizsgáltak és kérdezz rá. Ha megmérték, hogy milyen lencsére van szükséged és olyat is használsz, akkor elvileg nem kellene, hogy probléma legyen vele és illeszkedne a szemedre. Biztos, hogy jó lencsét kaptál/vettél? Esetleg próbálj ki egy új lencsét, de szerintem az a biztos, ha elmész még egyszer egy szemvizsgálatra és ott újból megnézik neked, hogy milyenre van szükséged és ők biztosan meg tudják mondani, hogy mit tegyél.
2016. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!