Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse folyadék áttölth...

Kontaktlencse folyadék áttölthető másik üvegbe? Lehet bármi baja a szememnek, ha áttöltöm egy 1dl-es tiszta flakonba a folyadékot?

Figyelt kérdés
Kézipoggyászban csak 100 ml-es kiszerelésben lehet folyadékot vinni, de ilyen kiszerelés nincs, sőt a kisebb is hiánycikk. Nem szeretném a nyaralás első napját azzal tölteni, hogy olyan gyógyszertárt keressek, ahol ezt a típusú folyadékot árulják.

2016. aug. 5. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a gyógyszertában, tudnak-e steril kisebb méretű edényt adni.
2016. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem töltsd át nyugodtan. De optikában én láttam kisebb kiszerelést.
2016. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Renu-t használok, és tényleg van 60ml-es kiszerelése, de ahonnan rendelni szoktam, már jó ideje nem árulják ezt a kiszerelést. Találtam egy másik weboldalt, ahol rendelni szoktam, de végül ott is kifogyott, és kaptam helyette 360ml-es kiszerelést. Nincs nálunk az Ofotért-ban sem.

Másrészt a 60ml ára több, mint a fele a 360ml-es árának, tehát ha feltankolok 3 ilyennel, lehet jobban megéri kint megvenni a nagyot, persze ha éppen találok ilyen márkát.

2016. aug. 5. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Opti freet pure moistot hasznalok, sokkal jobb a Renunal. Abbol is van kicsi. Nekem a tobbi mellett szaraz volt a szemem mindig
2016. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne töltsd át! Vegyél kicsit a kézipoggyászba, a nagyot meg a feladottba.

Az meg, hogy mi a jó folyadék a lencsétől is függ.

2016. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!