Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az egyik herém nagyobb, mint...

Az egyik herém nagyobb, mint a másik. Nagy gond van?

Figyelt kérdés
Akár 2x is nagyobb lehet a jobb herém, a mellékherémmel egyutt. Ezen kívul mintha éreznék valami folyadékot a herezacskómban. Reméllem nem vagyok rákos, bár fájdalmat nem éreztem, és daganatot sem találtam, csak a mellékherét. Lehet a rák akár centrális is? Tehát a herém belsejében is lehet daganat?
2012. márc. 12. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha folyadék van a herezacskódban, akkor inkább hydroceled van, nem? A legegyszerűbb és legokosabb dolog az lenne, ha fognád magad és elmennél szépen egy orvoshoz.

1. Nem tudunk távdiagnosztizálni

2. nem tudunk távgyógyítani

2012. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hali!


"Ezen kívul mintha éreznék valami folyadékot a herezacskómban."

_ Nem le7, hogy ez a folyadék voltaképpen nem is a herédet nagyobbítja meg, hanem a jobb heréd burkát? Azaz, ott vmitől felgyülemlett egy nagyobb mennyiségű sárgás folyadék, amitől sérvszerűen megduzzadt a jobb fele a herezacskódnak? Mert akkor nagy vszséggel "hydroceléd" (hidrokeléd), azaz "here-víz-sérved" van. Erről alább lát6sz fényképes illusztrációt az alábbi linkeken...:



===-==-===

˙LINKTÁR:

===-==-===


Mi a hiydrocelék? Hogyan kell elképzelni?

>> [link]



EGYSZERŰ HYDROCELÉK:

=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=

>> [link]

>> [link]

>> [link]

>> [link]

>> [link]

>> [link]



EXTRÉM HYDROCELÉK (18+!!!):

=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=

!!! Az alábbi képek megtekintése KIZÁRÓLAG SAJÁT FELELŐSSÉGRE, ÉS SZIGORÚAN 18 ÉVEN FELÜLI, ERŐSEBB IDEGZETŰEKNEK JAVASOLT!!! Nem ostoba, buta tinik, ill. gyerekek (egymás) sokkolására...!

A képeket durvaságuk szerint fokozatosan erősödő sorrendbe állítottam.


>> [link]

>> [link]

>> [link]

>> [link]

>> [link]

>> [link]

>> [link]



_ Egyébként hány éves is vagy, kedves Kérdező?

_ Mikor vetted észre az általad említett elváltozást legelőször? (S mióta "telődik" az a bizonyos jobb hereburok?)


Üdv: EE

2012. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, és megmondom oszintén nem tudom mióta telítodik, de nem ekkora. Sokkal kevesebb van. A jobb herém biztos nagyobb. Legalább 1,5x.Amúgy a mellékherének keménynek kell lennie?
2012. márc. 13. 14:37
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Azt hiszem rájottem. Tunetei:

Mellékhere megnagyobbodása,vízsérv is kísérheti, tumor tapintása(mert valamit érzek). Azért elmegyek vele dokihoz. A herém pedig lehet, hogy csak simán nagyobb.

2012. márc. 13. 21:37
 5/8 anonim válasza:

Mintha csak magamat hallanám 16 évesen...Én is diagnosztizáltam rögtön a dolgot pont mint te, pont arra...már műtétről is néztem videót, mert biztos voltam benne, de aztán azt mondták, hogy nem a jobb nagyobb, hanem a bal kisebb...na mondom. Semmi gond nincsen vele. Én faterommal mentem el, neki mondtam és elvitt egy magánrendelésre. Szóval nyugodj meg! Nem hiszem, hogy gond lenne! :)


Egyébként meg:

http://www.youtube.com/watch?v=OrrtIm4UP7c


Nézesd meg, de nem lesz semmi gond! ;)

2012. márc. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál. De azért elmegyek :)
2012. márc. 14. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a daganat is sokszor centrális. Sajnos tudom...
2012. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

- Doktor úr! Az egyik herém lejjebb van, mint a másik.

- Uram, nyugodjon meg. Ez normális, mindenkinél így van!

- Na jó, de ez így olyan slampos...

2013. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!