Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Két szemöldök közötti fájdalom?

Két szemöldök közötti fájdalom?

Figyelt kérdés
Már születésem óta többször szokott fájni, viszont mostanában sokkal gyakoribb, mint máskor. A két szemöldököm közt(pont a közepén) lévő pont, iszonyatosan szokott fájni. Ha hozzáérek vagy valami, akkor semmi változást nem érzek, viszont ha egy kisit fényesebb dologra, vagy csak világos dologra (pl fehér fal c.c) nézek, akkor sokkal jobban szokott fájni a szemeimmel együtt, így sokáig em is tudom ott tartani a tekintetem. Ha sötétben vagyok is állandó a fájdalom, csak a szemeim nem fájnak ilyenkor. Szerintetek ez mi lehet, és hogyan tudnám enyhíteni?

#Két szemöldök közti fájdalom
2016. aug. 6. 19:05
 1/1 Naruto2000 válasza:
Ezzel a tünettel inkább menny orvoshoz! De szerintem fényérzékenység lehet valamivel keverve.... a középen fájás: talán a koponyádnál van valami probléma, de mondom, menny el orvoshoz azt ajánlom
2016. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!