Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj és hogyan szúrják...

Mennyire fáj és hogyan szúrják be a piercinget?

Figyelt kérdés
Főként az ajak, szemöldök, orr karika, piercing érdekelne, hogy ténylegesen, mennyire fáj, vagy hogy kapunk érzéstelenítőt, vagy, tűvel csinálják. A lányom akar, de én nem engedem neki, ameddig ilyen dolgokat meg nem tudok, 20 éves a lányom ;) Kérhetnék segítséget?

2016. márc. 31. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem el hogy ez komoly. 20 évesnek már nem te mondod meg mit csinálhat magával...

De amúgy befújják érzéstelenítővel (ha kéri), és tűvel átszúrják. Semmi különös, nem fáj.

2016. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Csak ráfújnak egy kis sprét és 1 perc és kész az egész :D A lányod meg 20 évesen meg azt csinál a testével amit akar. Törődj a magadéval.
2016. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Orr és szemöldök esetében max jégspray-t, ajaknál lehet belülről lidokainnal, kívülről jégspray-vel. Ténylegesen annyira fáj, amennyire fáj. Van aki meg sem érzi, van aki meg sikoltozik. Személyfüggő, időfüggő, akaratfüggő, fájdalomküszöb függő, ...stb.

Általában kevésbé fáj, mint egy oltás. Kb. annyira, mint egy vérvétel. Igen, tűvel csinálják.

A kapunk résznél a többesszámot nem értem. Közösen akartok?

Tulajdonképpen a szúrás maga nem vészes, az utókezelésre kell odafigyelni.

Nőknél nem ajánlott akkor csináltatni, amikor megvan a havi. Betegen nem ajánlott. Orrékszer behelyezés allergiásoknak allergiájuk szezonjában nem ajánlott. Szemöldök ékszer frissen tetovált szemöldökbe nem ajánlott.

Célszerű előtte enni, és vinni magatokkal csokit és valami cukros üdítőt. Van aki annyira szétizgulja magát, hogy a vércukra leesik. Pedig tök felesleges izgulni.

A másik része az, hogy 20 éves. Tehát nagykorú, ugyan olyan jogokkal bír, mint te. Tehát magától is bármikor megcsináltathatja.

Amúgy nem vészes egyik sem.


A szúrásnál branül-véna kanült használnak, vagy direkt erre a célra készített tűt. Ékszerből célszerű titán száras ékszert kérni, ajak ékszer esetén a gyógyulási idő után szilikon, talpas ékszerre cserélni.


Tulajdonképp mindent amit kérdeztél leírtam. Ha nem világos valami, írj privátban és válaszolok rá.

2016. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de igen tudom, hogy 20 éves, csak még mindig kikéri a véleményem, és rám hallgat, szóval ezért érdekelne, meg én pénzelem, szóval ezért...
2016. ápr. 19. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az isten áldjon meg, ha hallgat rád, és kikérte a véleményed, legalább mondd meg neki!


Ne az itteni abból élő emberekre hallgass, hanem a józan eszedre.

2016. ápr. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!