Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mióta be volt gyulladva a...

Mióta be volt gyulladva a szemem, azóta kisebb lett és nem akar visszaállni az eredeti méretére! Mitől lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Árpa volt a szememen meg be is volt gyulladva a (kötőhártyámmal volt valami probléma), kaptam rá TobraDex nevű szemcseppet. Visszamentem a dokihoz, azt mondta, hogy már nincs begyulladva. Visszatehetem a kontaktlencsémet.

Azóta eltelt 2-3 hét, de amelyik szemem be volt gyulladva, azóta is láthatóan kisebb, mint a másik szemem ( mintha a szemhéjam jobban ráfeküdne vagy nem tudom ) de így minden képen úgy nézek ki, mint aki drogozik.. :/ Másnak is volt valami ilyen tapasztalata? (nagyon meg vagyok ijedve nem akarok így maradni)

A válaszokat előre is köszönöm


2010. ápr. 19. 13:19
 1/4 anonim válasza:

szia! nekem idegentest miatt gyulladt be, én is tobradexet kaptam, és nekem is kisebb!!! én azt hittem, hogy amiatt, hogy ez a gyengébb szemem, és nem használom rendesen, az agyam az erősebb(=amelyiknél kisebb a dioptria) szemet használja inkább. én is szépen nézek ki...tervezem is, hogy visszamegyek megnézetni, mert mindenki, aki régebben látott, megjegyzi, hogy olyan furcsák a szemeim:(

sokat ugyan nem segítettem, de legalább tudod, hogy nem vagy egyedül.

2010. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :) így jó,hogy társra találtam ebben a problémában. Nem lehet,hogy a tobradex okozott valamit? Ja, majd ha visszamész megtennéd,hogy megírnád,hogy mit mondott az orvos? Én még csak 1-2 hét múlva tudok csak elmenni szerintem :/

Köszi

2010. ápr. 20. 21:01
 3/4 anonim válasza:

tegnap voltam dokinál, semmit nem tudott rá mondani:(((

nem romlott a szemem, egyik sem, valószínűleg ugyanúgy használom mindkettőt. fényérzékenységet emlegetett, ami hülyeség, mert a lakásban is ugyanúgy nézek ki.

szóval nem lettem előrébb! maradok ilyen felemás. azért remélem idővel elmúlik!

2010. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem le volt bénulva a fél arcom, nem tudtam egyáltalán becsukni a bal szemem, csepegtetni is kellett bele, hogy ne száradjon ki. Fizikoterápiára jártam, ami abból állt, hogy elektromos impulzussal stimulálták az arcizmok mozgását. 2 hónap alatt meggyógyult, de azóta a bal szemem sokkal kisebb, mintha összehúznám, pedig próbálom teljesen elernyeszteni, de nem segít. Plusz ha erőlködöm, rágok, tüsszentek, akkor magától becsukódik, míg a másik nem, és nagyon idiótán néz ki :S Nagyon utálom, és én is örülnék ha lenne ennek valami megoldása...

Ugyan én sem segítettem, de csatlakoztam a táborhoz :) :(

2010. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!