Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki olyan 7 körül szokták...

Aki olyan 7 körül szokták fürdetni a babájukat az most az ilyen melegben is tudja tartani az "ütemtervet"? Vagy ha csúszik a fürdés és alvás akkor télen hogy fog visszaállni az eredeti fürdésidőre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 8 körül fürdettünk eddig, most 9 lett belőle, de így is csak fél órát csúszik az esti alvás.
2010. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen,én 7 körül fürdetek,nem is birja ki tovább,mert általában álmos,szoval max 8 kor igy már alszik,etetés közvetlen fürcsi után van.
2010. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen nálunk is így van, 7 körül meztelenkedős játék, majd fürdetés, öltöztetés, etetés alvás. De előfordul, hogy sétálni csak fél 7 körül tudom kivinni, előtte olyan fülledt meleg van, így későn érünk haza így csúszunk, bár most kitaláltam, ha délelőtt kicsit kiviszem a medencéjébe pancsolni kifárad alszik, majd 5 körül kiviszem megint akkor a levegőn is van lehűl és kifárad és akkor sikerül 7 körül fürdetni és altatni, bár most kicsit hisztisen aludt el, fájt a foga, de így is alszik már 20 perce! :)

Arra voltam kíváncsi, hogy nektek is van - e ilyen kis praktikátok, hogy tudjátok tartani a fürdetésidőt. Sokkal többet alszik nappal a meleg miatt?! és így mikor álmos szokott lenni így nem az!:D

2010. júl. 15. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
mi is 7 kor fürdünk. Én úgy csináltam a napokban, hogy 5kor lementünk sétálni, 3/4 7 re hazaértünk. találtam egy útvonalat, ahol a házak leárnyékolják a járdát, így nem tűz oda a nap.
2010. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én direkt csúsztatom neki, amúgy is azt terveztem, h olyan 9-re ki kéne húzni, mert ha mondjuk strandolni megyünk v más progink van nem bizti, h haza érünk. Most elkezdtem, h fürcsi helyett játék, aztán séta amikor már nincs olyan meleg, majd olyan 9 körül fürdés. Jobb is így, mióta így csináljuk majdnem átalussza az éjszakát. Eddig fél 3kor fent volt, most fél 5kor kel. Nem fogok visszaállni télen sem, csak akkor max előbb megyünk sétálni és később játszunk.
2010. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!