Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért fáj a szemem a kontaktle...

Miért fáj a szemem a kontaktlencsétől?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogyha berakom a kontaktlencsét, szédülök. Elmentünk beméretni a szemem, ott azt mondták, nem kell erősebb, biztos vitaminhiányos vagyok vagy valami.

Éjszakákat simán végig tudtam vele bulizni, sőt.

Fesztiválon egy hónapja elfelejtettem hogy benne van (neee kérdezzétek hogy:D) és két napig volt benne. Kivettem, semmi baja a szememnek, kicsit rácuppant, de semmi különösebb nem volt.

Egy hete viszont ha 8-10 óránál többet volt a szememben a körülmények miatt, akkor bepirosodott, mintha enyhén betéptem volna. Kicsit szúrt, de nem fájt, miután kivettem a lencsét el is múlt hamar.

Viszont tegnap éjjel is benne volt végig, már mikor jöttem haza homályosan is láttam a jobb felével picit (az az érzékenyebb), éreztem is picit hogy szúr, hazaértem egyből kivettem. Viszont most borzasztóan fáj, könnyezek, taknyom nyálam egybefolyik. Azt sem tudom nyitva vagy csukva a rosszabb, és úgy nézek ki mint aki egy hete be van állva de nagyon keményen, baromi vörösek.

Nem, nem füveztem srácok:D


Mit csináljak vele, mitől lehet? Lehet hogy gyulladásban van?


Köszi szépen előre is a válaszokat.:)


2016. aug. 21. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Orvos szóba se jöhet? Csak mert az lenne a logikus lépés.

Ha nem spéci kontaktlencse, nem szabad napokig benn hagyni. Ha pirosodik a szem, akkor addig, amíg teljesen el nem múlik, nem szabad lencsét használni. Az eddig használtat mindenképp dobd ki és menj orvoshoz

2016. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!