Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ismer valaki olyan szemorvost...

Ismer valaki olyan szemorvost aki a Bates módszert alkalmazza?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon elromlott a szemem. Megvan a Harry Benjamin: Tökéletes látás szemüveg nélkül c. könyv. Egy probléma van, hogy nem nagyon értem. Egy ilyen módszert alkalmazó szemorvos kellene. Telefonszámot vagy címet kérnék. Előre is köszi.

2016. aug. 24. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a könyvet én is használtam ... régen. Segített is! a lényeg, hogy csak a gyakorlatokat csináld sokszor. Fejkörzése, közelre és távolra nézés egymás után (adott pontokra), Napba nézés csukott szemmel, hideg vízzel spricceléses öblítés, stb. Szerintem elég egyértelmű, hogy mit kell csinálni. Én akkoriban, naponta sokszor csináltam, amikor csak volt rá időm. Az első napok viszont ténylek rosszak, amikor elhagyod az eszközt, ami eddig az éleslátást biztosította.
2016. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!