Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet ez? Valakivel ez...

Mitől lehet ez? Valakivel ez már előfordult?

Figyelt kérdés

Úgy szokott kezdődni, hogy először látok valami kis pacát, amin keresztül nem látok. Pl. Nézek valaki fejére, és nem látom az egyik szemét. S ez egyre nagyobbodik. (Csináltam már olyat is, hogy direkt a szememhez tettem az egyik ujjamat, és nem láttam.) Ha ez szokott történni, akkor igyekszem minél előbb elaludni, ha tehetem. De amikor felébredek, fájni szokott a fejem, de a szememmel már nincs probléma. Előfordult már olyan is, amikor ez történt, hogy a testemen haladt lefelé valami zsibbadás, de tudtam mozgatni, csak nem éreztem. Először pl. a nyelvem, aztán a bal karom, majd a jobb karom, és így haladt lefelé.


Fogalmam sincs, mitől lehet. Senki sem hisz nekem, és nem egyszer fordult már elő, még iskolában is. :(


2016. szept. 9. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Migrénaura.

[link]

2016. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2016. szept. 10. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen menj el szemészetre!
2016. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!