Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakivel előfordult, hogy...

Valakivel előfordult, hogy szerelmes lett a pszichológusába? Mit csináltál?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, hogy mit csináljak.
2015. máj. 8. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon gyakori dolog. Tudatosítsd magadban, hogy azért érzel így, mert ő meghallgat, figyel rád, foglalkozik veled, mindezt pénzért, hivatásból és nem szerelemből. Túl leszel rajta...
2015. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele erről. Elég mindennapi dolog, még ha neked kínosnak is tűnhet, szóval nem túl nagy sokk ha elmondod neki, de tudtok beszélni róla, segíthet megérteni miért érzel így. Valószínűtlen, hogy ez tényleg az a valódi igazi szerelem, inkább csak azért vonzódsz hozzá, mert meghallgat, megért és segít és gondolom jó vele beszélni, vele lenni. Azt hiszem érzelem áttételnek nevezik de ebben nem vagyok holtbiztos. És tényleg gyakori.
2015. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ő erre fel van készülve.
2015. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont igy vagyok en is .. fogalmam sincs mit kene tennem , elmondani nem szeretnem neki.. ha majd esetleg latni fogja tajyam akkor lassa , de en nem fogom neki kibokni ,hogy szerelmes vagyok bele .. akar ra van keszulve ,akar nem.. felek ettol:)
2015. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elozo vagyok .

hibakert bocsnaat:-D

rajtam*

2015. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!