Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencsések! Nektek...

Kontaklencsések! Nektek szokott fájni a lencsétől a szemetek?

Figyelt kérdés
Nagyon kis fájdalom, szinte nem is mondható annak, de, amikor beteszem, akkor egy ideig zavarja. Kb 2-3 percig, ez normális?

2016. szept. 24. 08:47
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nemrég, talán két hete hordom a lencséket, és én is ezt tapasztaltam. Szerintem normális, néha még zavar engem is, de tényleg pár percen belül elmúlik és ennyi. Valószínűleg, mondjuk olyan nagyon nem értek hozzá, de hozzászokik ez idő alatt a szemed, mégiscsak reggelről van szó... Szóval az én tapasztalatom ennyi. Jó kontaktlencse használatot a továbbiakban! :)
2016. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem igen. En mar masfel honapja hasznalok lencset es meg mindig szur mikor beteszem kell egy perc a szemem el mire megszokja.
2016. szept. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anonymus1986 válasza:
Tesóm megműtötte a szemét azóta tökéletesen tisztán lát vele, csak ajánlani tudom.
2016. okt. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!