Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tényleg nagy mértékben javítjá...

Tényleg nagy mértékben javítják a szemet?

Figyelt kérdés

Több helyen hallottam már a szem masszírozó gépről, (sötétített)sűrű rácsos szemüvegről, és egyébszemjavító cuccokról.

Link a kedvetekért. :)

[link]

Ez utóbbit tényleg sűrűbben hallottam már én is. Tényleg jó lenne?

Aki tapasztalt már ilyeneket az kérem írjon. Fiatal korom ellenére elég rossz a látásom. És nagyon utálom is a szemüveget. Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. okt. 1. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A sűrű rácsos szemüveg segíthet, az "egyéb szemjavító cuccok" is dobhatnak pár százalékot egy amúgy rossz látáson, de ez elsősorban szembetegség függvénye. Nyilván ami bevált a macula-degeneratio kezelésénél, az presbyopia kezelésénél nem fog működni. A szem-masszírozó gép meg ugyanolyan gagyi átbszás, mint a mindenféle fsznövelő tabletták, meg fogyókúrás bajuszkötők.
2016. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oks. Köszi a választ. Tulajdonképen azért kérdezem meg az ilyen netes cuccokat mindig valakitől, mert webprogramozónak tanulok. és tudom, hogy egy ilyen oldalt reklámból össze lehet hozni, hogy úgy nézzen ki mint egy véleménymondó. Mostmár rengeteg fake cucc van a neten.

KÖSZI még egyszer a választ!

2016. okt. 2. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!