Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kb két hete azt vettem észre...

Kb két hete azt vettem észre hogy homályosan kezdtem el látni, főleg olvasás közben veszem ezt észre és fáj a fejem is. Szerintetek szemorvoshoz kellene fordulnom vagy valami más orvoshoz?

Figyelt kérdés
Migrénem szokott lenni,orvoshoz nem járok vele.Hogy homályosan láttam még csak egyszer fordult elő velem múlt év nyáron de az el is múlt egy nap alatt.Kicsit hülyeségnek érzem hogy egyik héten még semmi gondom másik héten meg már rosszul látok...

2016. júl. 30. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A látásromlást nem mindig azonnal veszi észre az ember. Lehet, hogy már régóta rosszul látsz, csak most az olvasáskor figyeltél fel rá.

Egyébként sok oka lehet az ilyesminek, érdemes háziorvosnak is és szemorvosnak is jelezni.

2016. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, menj el szemészetre, lehet szemüveg kell, de majd ott kiderül.
2016. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Életkorod ?
2016. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19\f
2016. júl. 31. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínüáleg távollátó vagy, amit most már egyre nehezebben korrigál az agy, ahogy egyre több melója van vele. (Gyerekkorban még egészen rugalmas a szemlencse, elvégzi az.) A fejed is ezért fáj.
2016. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!