Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » "Kérhetem"hogy rögtön műtség...

"Kérhetem"hogy rögtön műtség meg ezt számomra az sztk-ban?

Figyelt kérdés

2 hete van árpám sajnos, eddig csak külső volt. Az még teljesen oké volt, esztétikailag ugyan nem voltam szépnek mondható vele, de legalább nem zavart semmiben. A tegnapi nap óta viszont belülre is nőtt. És ez annyiban zavarja már az életvitelem, hogy egyszerűen elviselhetetlen. A fájdalom is, meg egyébként is érzem hogy a kötyőhártyámnál valami egyfolytában nyomja és szúrkálja a szemgolyóm. Amikor pislogok vagy forgatom a szemem. Tegnap egész este nem tudtam aludni a fájdalomtól. Még a szemcseppet és a szemkenőcsöt (tobradexet kenek) rögtön kikönnyeztem mert egyfolytában könnyezek a fájdalom miatt. Párakötést is szoktunk csinálni. Ha elmegyek az sztk-ba kérhetem a szemésztől, hogy azonnal vállalnám a műtétet, hogy inkább vágja ki? (Biztos durván be lehet gyulladva, ha ennyire fáj) Vagy azt csak ő dönti el?

A másik ok, hogy szerintetek egy 23 évesnek, aki nem szemüveges és nem hord kontaktlencsét, nincs kitéve egésznap huzatnak, nem nyúlkál bele sosem koszos kézzel a szemébe, nem cukros, nem mondható gyengének az immúnrendszere, miért van állandóan visszatérő és mindig újból kiújuló árpája? (Azaz mostmár belső árpája is) Egyszerűen nem értem :/ Én inkább bevállalnám azt a 10 perc pokol műtétet, csak hogy a jobb szememen ez már elmúljon. Mert érdekes a bal teljesen egészséges volt eddig is, csak a jobbal szenvedek.


2016. okt. 30. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit rá kéne játszani, nem tudsz munkába járni mert nem látsz a szemedre, nem tudsz dolgozni sem ilyesmi.
2016. okt. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Büntetés a műtség miatt...
2016. okt. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Műtsék* meg, igen, azt elírtam.
2016. okt. 30. 07:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár herpeszed is lehet a szemeden. A lányomnak is így szokott lenni, amikor kiújul.
2016. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!